افزایش سرعت کامپیوتر

افزایش سرعت کامپیوتر 370 370 geektor.ir
speed-up-window


افزایش سرعت کامپیوتر

speed-up-window

تولید محتوا سئو شده را می‌توان یکی از موثر ترین اگر نخواهیم بگوییم بهترین روش سئو و کسب جایگاه واقعی بهتر دانست. تولید محتوای خوب، به یک کسب و کار گاها پردرآمد تبدیل شده است. ما در این مقاله قصد داریم به شما روش های تولید محتوای مفید را آموزش دهیم.

“محتوا پادشاه است.” شاید شما هم این جمله معروف بیل گیتس را شنیده باشید. این جمله بنیانگذار مایکرسافت برای بیان ارزش و جایگاه واقعی محتوا کافیست.

امروزه اکثر شرکت ها و اشخاصی که کسب و کار خود را به فضای اینترنت کشانده اند. معمولا با چالش تولید محتوای خوب یا محتوای سئو شده رو به رو هستند.

زیرا محتوای مفید بدون سئوی مناسب همچون مبارزی بدون شمشیر حتی مبارز بدون دست است. (البته اگه افسانه ها رو بذاریم کنار)

پس دو موضوع بسیار مهم را پیش رو داریم :

  • تولید محتوای ارزشمند (مورد نیاز کاربر)
  • انتشار محتوای ارزشمند با رعایت اصول سئو

راهکار این شرکت ها و اشخاص برای رفع این چالش به سه گروه تقسیم می‌شود.

  1. یادگیری نحوه تولید محتوای سئو شده.
  2. جذب نیرو جهت تولید محتوای خوب.
  3. برونسپاری فرایند تولید محتوا به شرکتهایی که در این حوزه فعالیت دارند.

شما در ادامه مقاله می‌توانید نحوه تولید محتوای سئو شده را بیاموزید.

  1. محتوای سئو شده دارای چه ویژگی هایی است؟

بهتر است سوال بالا را به گونه ای دیگر بیان کنیم. می‌توانیم بگوییم اصولا به چه محتوایی، محتوای خوب یا محتوای سئو شده می‌گویند. یا اینکه بپرسیم این نوع محتوا دارای چه المان‌هایی هستند.

در پاسخ به سوالهای بالا میتوانیم چند مورد را به صورت عمومی بیان کنیم. اما بگذارید در ابتدا به شکل بهتری با واژه محتوا آشنا بشویم.

  1. به طور کلی محتوا چیست؟

به صورت خلاصه به تمام متن‌ها، عکس‌ها، ویدیوها و… که برای بیان و انتقال مطلب استفاده می‌کنیم محتوا میگویند که شما در این مقاله با تولید محتوای سئو شده برای وبسایت ( محتوای مفید ) آشنا می‌شوید.

حال بیاییم و به سوال قبل ( سوال شماره یک ) بپردازیم. از ویژگی های مهم برای تولید محتوا می‌توانیم به طول محتوا اشاره کنیم.که می‌بایست عددی بیش از 300 کلمه باشد. ( هرچی بیشتر، بهتر 😉 ).

استفاده مفید از تیتر ها نیز بسیار مهم است. محتوای شما باید دارای یک تگ h1 ( در ویرایشگر متن سایت های وردپرسی تیتر 1 ) باشد. که شامل نام محتوا با کلمه یا کلمات کلیدی باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)
اشتراک گذاری این مقاله
join-to-telegram